עיצוב עצים

עיצוב עצים זו אומנם פעולה שבעבר לא נהוג היה לבצע, אך היום היא בהחלט חלק אינטגראלי מחיינו וניתן לראות עצים מעוצבים בצורות שונות בכל ערי ישראל. העיצוב הוא חלק מגיזום העץ ומטרתו היא להשאיר את העץ עם מקסימום עלווה ירוקה, תוך שמירה על איזון העץ, כלומר, תוך גיזום אחיד מכל צדדיו. בסוגי עצים שונים, כמו פיקוס לדוגמא, ניתן לעצב את העץ גם בצורות גיאומטריות שונות, מה שאומר שהתוצאה הסופית גם הופכת להיות דקורטיבית לסביבה.

עיצוב עצים יש לבצע בצורה מקצועית

בין אם אתם זקוקים לשירות של:

- עיצוב עצים

- כריתת עצים

- גיזום עצים

- העתקת עצים

הרי שכדאי יהיה להפקיד את המשימה בידי מי שמכיר את התחום, מבין בו ויש לו בו ניסיון של שנים רבות. לכן כדאי לכם לפנות אלינו, שכן אצלנו בחברת איל ארגוב בע"מ תוכלו למצוא אנשי מקצוע מובילים שעוסקים בתחום הזה מזה שנים. מעבר לכך שאנחנו מביאים איתנו הרבה ניסיון, אנחנו גם מגיעים עם כלים מתאימים לביצוע עבודות גיזום שונות: טרקטורים עם ברמות הרמה, משאיות עם במות הרמה, משאיות לפינוי הגזם ועוד.

גיזום עם אישורים

חשוב לדעת שעבודות של גיזום עצים, עיצוב והעתקה יש לבצע רק עם אישורים, ולכן כדאי לבדוק אל מי אתם פונים. בחברה שלנו יש 20 אנשי צוות שמכירים את התחום ולכולם שירותי עבודה בגובה, כך שאיתנו תוכלו להיות בטוחים שעיצוב העצים שלכם מתבצע על ידי הטובים ביותר ועם כל האישורים הדרושים. למידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במספר 053-7751100 .