השכרת במות הרמה

השכרת במות הרמה הינו שירות שדרוש לכל העבודות המתבצעות בגובה, כך שאם גם אתם עוסקים בתחומים האלה, דעו שהגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת איל ארגוב בע"מ תוכלו למצוא סוגים שונים של במות הרמה, כמו לדוגמא:

- טרקטורים עם במות הרמה

- משאיות עם במות הרמה 14 מטר

- משאיות עם במות הרמה 22 מטר

- משאיות עם במות הרמה 28 מטר

בנוסף לכל אלה, ניתן למצוא אצלנו גם משאיות לפינוי גזם ורכבי עבודה שונים, כך שאנחנו הכתובת הנכונה להשכרת כל הציוד והשירות בתחום הזה.

במות הרמה וביטוחים

מעבר לכך שניתן לשכור היום במות הרמה מחברות שונות שעוסקות בתחום, חשוב לדעת שכדי לבצע עבודות בגובה צריך גם את כל הרישיונות ואת כל הביטוחים הדרושים. לכן, אם אתם בעצמכם רוצים לבצע בגינה שלכם עבודות כמו כרסום, גיזום או כריתה של עצים, חשוב לדעת שלפני הכול אתם צריכים את האישורים הדרושים לכך. בנוסף, אתם צריכים גם את במות ההרמה שבעזרתן תוכלו להגיע אל ראש העץ, אך האמת היא, שלא בטוח שכדאי לכם לנסות לבצע את הפעולות האלה לבד. אצלנו בחברת איל ארגוב בע"מ תמצאו לא רק במות הרמה בגבהים שונים אלא גם צוות מקצועי שמכיר את התחום, חי ונושם אותו ויכול לבצע עבורכם עבודות שונות בתחום הגיזום. פנו אלינו עוד היום למספר 053-7751100 ונשמח לתת לכם שירות מקיף ומקצועי תוך שמירה על כל החוקים ובעזרת צוות מקצועי בעל ביטוחים ורישיונות המתאימים לביצוע המשימה.