ניקוי דקלים

ניקוי דקלים היא פעולה שחשוב ביותר לבצע, ובישראל, כפי שאתם יודעים, לא חסרים דקלים בכל פינה וגינה. ניקוי הדקלים חשוב כיוון שעל ידי פעולה כזו אנו מבטיחים את ההתפתחות התקינה של העץ, שכן בתוך גזע העץ ניתן למצוא עולם שלם של בעלי חיים, כמו:

- קני ציפורים

- מכרסמים מסוגים שונים

- מקקים

- נחשים ועוד

הורדת הענפים היבשים וניקוי העצים נעשית בעזרת במת הרמה המתנשאת לגובה של כ30 מטרים, אך בפועל לא תמיד ניתן להשתמש בבמת ההרמה. לא אחת קורה שאי אפשר להגיע עם ברמת ההרמה אל העץ ולכן במקרים כאלה הפתרון לבעיה הוא ניקוי וגיזום בטיפוס.

ניקוי דקלים ללא פגיעה בסביבה

אם גם אתם רציתם להזמין שירותי ניקוי וגיזום של דקלים אך חששתם לרגע שזה יפגע בסביבה, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. הניקוי נעשה בצורה מקצועית על ידי אנשי צוות שמכירים את התחום לעומק ומנוסים בו, מה שאומר שהתוצאה הסופית נראית נפלא ואין כל פגיעה לאזור שמסביב.

ניקוי בעזרת צוות של מומחים

כל מה שקשור לטיפול בעצים גדולים וגבוהים: ניקוי, העתקה, גיזום או כריתה אלה הן עבודות שאי אפשר לבצע לבד. מלבד העובדה שלחלק מהעבודות האלה צריך אישורים מהעירייה או מגורמים כמו קק"ל, חשוב גם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. זה אומר שצריך ניסיון, ידע וגם לא מעט ציוד מתאים, ולכן ברור מדוע עליכם לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לתת לכם שירות בתחום. החברה שלנו, איל ארגוב בע"מ, זו הכתובת הטובה ביותר שאליה כדאי לכם לפנות. אנו ממתינים לכם תמיד עם צוות מיומן שייתן לכם שירות מקצועי ואדיב צרו איתנו קשר במספר 053-7751100.